Şırnak Valiliği
Şırnak Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Şırnak Valiliği
Şırnak Valiliği
Personel Dahili Telefon Numaraları
Sıra No      PERSONEL DAHİLİ TELEFON NUMARALARI (Alfabetik Sıra)
Ad - Soyad / Ünvan
Dahili Tel No
1 Ahmet ŞAHİN İl Müdürü 101
2 Cengiz EREN İl Müdür Yardımcısı 102
3 İdris AÇIL Milli Emlak Müdür V. 164
4 Abdurrahim DAĞLI Şube Müdür V. 123
5 Cudi BİRLİK Şube Müdür V. 103
6 Hacı EBEM Şube Müdür V. 127
7 İbrahim KADIRHAN Şube Müdür V. 108
8 Nihat ÜRPER Şube Müdür V. 112
9 Süleyman Çelik Şube Müdür V. 125
=====================================================================
10 Abdullah İLÇİ Elektrik Teknikeri  
11 Abdurrahman BAYRAM V.H.K.İ 166
12 Ahmet BAYSAL Elektrik Teknikeri  
13 Ali ÖLMEZ İnşaat Mühendisi 119
14 Aziz KADIRHAN Şef  
15 Bedirhan FATİH Elektrik Teknikeri  
16 Bedirhan ZEYREK V.H.K.İ 165
17 Bilal Ertaş Memur  
18 Cihat FETTAHOĞLU İşçi (Güvenlik)  
19 Dicle DEMİRKİSAN Şef 144
20 Ebru KILIÇ V.H.K.İ  
21 Ebubekir GÜNGEN İnşaat Mühendisi 115
22 Elif OFLAS Şehir Plancısı 126
23 Ersin GÜNDOĞAN Şehir Plancısı 134
24 Esma DENGİZ Mimar 124
25 Fatime Zehra YILDIRIM İşçi (Büro Görevlisi) 117
26 Ferit KAPLAN İşçi (Özel Kalem) 116
27 Gazi ÖZKAN Elektrik Teknikeri  
28 Gülsema SÖKMEN Memur  
29 Gültan ÖZKASAP Büro Personeli 167
30 Hakan TATAR İşçi (Güvenlik)  
31 Haluk KORKMAZ İşçi (Şoför)  
32 Hasan SAKIN Şoför  
33 Hasip GENÇ Şoför  
34 Haşim CİN Teknisyen  
35 Hüseyin ÇELİK İnşaat Mühendisi 138
36 Hüseyin YANLIÇ İşçi  
37 Hüsnü AKSU Büro Personeli 167
38 İbrahim KÜMÜR İşçi (Teknik Ressam)  
39 İdris UCE V.H.K.İ  
40 Kadri İNAL V.H.K.İ  
41 Kemal YATMAN Elektrik Teknikeri  
42 M. Akif YILDIZ Makine Mühendisi  
43 M. Kadri TATAR Makine Teknikeri  
44 Mehmet BAYIK İnşaat Teknikeri 111
45 Mehmet BAYRAM Memur 117
46 Mehmet Emin BİRLİK İşçi (Kontrol Teknisyeni)  
47 Mehmet GÜRKAN Elektrik Teknikeri 138
48 Mehmet Kadri HAŞİMİ İşçi (Büro Görevlisi)  
49 Mehmet KAPLAN İşçi  
50 Mehmet NAMDAR İşçi (Güvenlik)  
51 Melike COŞKUN Çevre Mühendisi 107
52 Mesut HATİP İşçi (Güvenlik)  
53 Metehan AVCI Memur  
54 Metin USAL İşçi (Güvenlik)  
55 Muhammed SAPAN Elektrik - Elektronik Mühendisi 129
56 Muhsin ÖTER Elektrik Teknikeri  
57 Muzaffer İŞLEK İnşaat Mühendisi  
58 Münir GÖRAL İşçi (Güvenlik)  
59 Nurettin KEREÇİN Şoför  
60 Orhan GÜLDÜRMEZ Çevre Mühendisi 130
61 Ömer EKİZOĞLU Jeoloji Mühendisi 120
62 Özge PARLAK Çevre Mühendisi 107
63 Özgür TOPALOĞLU Makine Mühendisi  
64 Pervin ATEŞ İnşaat Teknikeri  
65 Ramazan AŞAN İşçi (Güvenlik)  
66 Ramazan ATEŞ İnşaat Mühendisi  
67 Remzi TURGUT İnşaat Teknikeri 128
68 Sadun FINDIK Harita Teknikeri 126
69 Saliha YEĞİN Harita Mühendisi 120
70 Sefa TOZLU Jeoloji Mühendisi 143
71 Seher ASLAN İnşaat Mühendisi 135
72 Seher ÖZDAĞ KUNUR İşçi (Güvenlik)  
73 Serdal GÜZEL Harita Teknikeri  
74 Serdar EKER V.H.K.İ 105
75 Sevkan GEÇGEL Memur  
76 Sibel DAĞLI Makine Teknikeri  
77 Sinan TOSUN V.H.K.İ  
78 Siyament CİHAN Teknisyen  
79 Süleyman BOZDOĞAN İnşaat Mühendisi 113
80 Şükriye ÇOKDOĞAN V.H.K.İ.  
81 Tevfik ÇOKDOĞAN İşçi   
82 Turan ABİ Elektrik - Elektronik Mühendisi 128
83 Türkan İNANÇ V.H.K.İ  
84 Yasin Menderes ÇITAK Elektrik - Elektronik Mühendisi 131
85 Yıldız YOĞAN Mimar 134
86 Yılmaz GÜNGEN İnşaat Mühendisi 132
87 Yusuf YAKUPOĞLU Şef 104
88 Zaman ÖNAL Şehir Plancısı