Şırnak Valiliği
Şırnak Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Şırnak Valiliği
Şırnak Valiliği
Personel Dahili Telefon Numaraları
Sıra
 No
     PERSONEL DAHİLİ TELEFON NUMARALARI
                            Ad - Soyad / Ünvan
Dahili
Tel No
 
1 Hakki TURĞUT İl Müdürü    
2 Cengiz EREN İl Müdür Yardımcısı    
3 Çınar Abdurrahim DAĞLI İl Müdür Yardımcısı    
4 Mustafa ÇAKAN Milli Emlak Müdürü    
5 idris AÇIL Milli Emlak Müdür Yrd    
6 Kadir UĞUŞ Şube Müdürü    
7 Mehmet GÜRKAN Şube Müdürü    
8 Mehtap ÇINAR Şube Müdür V.    
9 Nihat ÜRPER Şube Müdür V.    
10 Esma DENGİZ Şube Müdür V.    
           
11 Orhan GÜLDÜRMEZ Şube Müdür V.    
12 İbrahim KADIRHAN Şube Müdürü    
13 M.Zeki ALTINIŞIK Şube Müdürü    
14 Ali ÖLMEZ İnşaat Mühendisi    
15 Aziz KADIRHAN Şef    
16 Bedirhan FATİH Elektrik Teknikeri    
17 Bedirhan ZEYREK V.H.K.İ    
18 Bilal Ertaş Memur    
19 Cihat FETTAHOĞLU İşçi (Güvenlik)    
20 Dicle DEMİRKİSAN Şef    
21 Mehtap ÇINAR Şehir Plancısı    
22 Elif OFLAS Şehir Plancısı    
23 Ersin GÜNDOĞAN Şehir Plancısı    
24 Esma DENGİZ Mimar    
25 Fatime Zehra YILDIRIM  (Büro Görevlisi)    
26 Ferit KAPLAN (Özel Kalem)    
27 Gazi ÖZKAN Elektrik Teknikeri    
28 Gülsema SÖKMEN Memur    
29        
30 Gültan ÖZKASAP Büro Personeli    
31 Hakan TATAR İşçi (Güvenlik)    
32 Haluk KORKMAZ İşçi (Şoför)    
33 Hasan SAKIN Şoför    
34 Hasip GENÇ Şoför    
35 Haşim CİN Teknisyen    
36 Hüseyin ÇELİK İnşaat Mühendisi    
37 Hüseyin YANLIÇ İşçi    
38 Hüsnü AKSU Büro Personeli    
39 İbrahim KÜMÜR İşçi (Teknik Ressam)    
40 İdris UCE V.H.K.İ    
41 Kadri İNAL V.H.K.İ    
42 Kemal YATMAN Elektrik Teknikeri    
43        
44 M. Kadri TATAR Makine Teknikeri    
45 Mehmet BAYIK İnşaat Teknikeri    
46 Mehmet BAYRAM Memur    
47        
48        
49 Mehmet Kadri HAŞİMİ İşçi (Büro Görevlisi)    
50 Mehmet KAPLAN İşçi    
51 Mehmet NAMDAR İşçi (Güvenlik)    
52        
53        
54 Mesut HATİP İşçi (Güvenlik)    
55 Metehan AVCI Memur    
56 Muhammed SAPAN Elektrik - Elektronik Mühendisi    
57 Muhsin ÖTER Elektrik Teknikeri    
58        
59        
60 Nurettin KEREÇİN Şoför    
61 Orhan GÜLDÜRMEZ Çevre Mühendisi    
62 Ömer EKİZOĞLU Jeoloji Mühendisi    
63        
64 Özgür TOPALOĞLU Makine Mühendisi    
65 Pervin ATEŞ İnşaat Teknikeri    
66 Ramazan AŞAN İşçi (Güvenlik)    
67 Ramazan ATEŞ İnşaat Mühendisi    
68        
69 Sadun FINDIK Harita Teknikeri    
70 Saliha YEĞİN Harita Mühendisi    
71        
72        
73 Seher ÖZDAĞ KUNUR İşçi (Güvenlik)    
74 Serdal GÜZEL Harita Teknikeri    
75 Serdar EKER V.H.K.İ    
76 Sevkan GEÇGEL Memur    
77 Sibel DAĞLI Makine Teknikeri    
78        
79 Siyament CİHAN Teknisyen    
80        
81 Şükriye ÇOKDOĞAN V.H.K.İ.    
82 Tevfik ÇOKDOĞAN İşçi     
83        
84 Yıldız YOĞAN Mimar    
85 Yılmaz GÜNGEN İnşaat Mühendisi    
86 Yusuf YAKUPOĞLU Şef    
87        
88        
89